Bent u op zoek naar een instapklaar appartement met ruimte, comfort en een vlotte bereikbaarheid? Dan is dit verzorgd appartement zeker een bezoek waard.
Bij het binnenkomen komt u terecht in een praktische inkomhal die toegang geeft tot de verschillende ruimtes. De ruime en lichtrijke woonkamer zorgt voor een aangename leefomgeving dankzij de grote raampartijen en het open gevoel. Aansluitend bevindt zich de volledig geïnstalleerde keuken, voorzien van alle nodige comfort.
Verder beschikt het appartement over drie volwaardige slaapkamers, ideaal voor gezinnen, thuiswerk of hobbyruimte. De moderne badkamer is stijlvol afgewerkt en er is bovendien een apart gastentoilet aanwezig.
Via de leefruimte heeft u toegang tot het gezellige terras waar u in alle rust kan genieten.
Extra troeven:
-Gunstig EPC-attest
-Asbestveilig
-Lift aanwezig in het gebouw
-Goed onderhouden appartement
-Gelegen nabij belangrijke invalswegen en met vlotte verbindingen
Dit appartement combineert ruimte, licht en een uitstekende ligging tot een ideale woonst of investering.
Heeft u interesse of vragen? Contacteer ons via jeffrey@jurimmo.be of +32 474 04 13 26
EPC: 235 kWh/m2/jaar
Kenmerken
Vertegenwoordiger
| Naam |
Jeffrey Verlackt
|
| Tel. | |
| GSM | |
Bebouwing
| Verdieping |
6
|
| Bouwjaar |
1965
|
| Bebouwing |
Gesloten
|
| Algemene staat |
Gerenoveerd
|
| Beschikbaar |
Vrij bij akte
|
| Bemeubeld |
Neen
|
| Huisdieren toegestaan |
Ja
|
| Elektriciteitscertificaat |
Ja, Niet conform
|
| Lift |
Ja
|
| Asbest - attest |
Destructieve asbestinventaris
|
| Asbest - inventaris |
Asbestveilig
|
Financiële info
| Prijs |
€ 260.000
|
| Registratiekosten |
€ 5.200
|
| Totale prijs |
€ 265.200
|
| KI (niet geïndexeerd) |
€ 1.192
|
Comfort
| Beglazing |
Dubbele
|
| Dak |
Plat dak
|
| Keuken |
Geïnstalleerd
|
| Raamwerk |
PVC
|
| Verwarming |
Aardgas
|
| Aardgas |
Ja
|
| Distributie |
Ja
|
| Elektriciteit |
Ja
|
| Internet |
Ja
|
| Riolering |
Ja
|
| Stadswater |
Ja
|
| Telefoon |
Ja
|
Oppervlaktes en afmetingen
| Bewoonbare opp. |
109 m²
|
Indeling
Gelijkvloers
| Woonkamer |
|
| Keuken |
|
| Toilet |
|
| Badkamer |
|
| 3x Slaapkamer |
|
| Terras |
|
Ruimtelijke ordening
EPC gegevens
| EPC |
235 kWh/m2/jaar
|
| EPC ref. |
20250410-0003570581-RES-2
|
| Label |
|