Appartement voor € 275.000

Zandpoortvest 28/4, 2800 Mechelen
Dit uitstekend gelegen en gerenoveerd appartement is gelegen aan de stadsrand van Mechelen.
Het is op de 4de verdieping die bereikbaar is met een lift.

Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in een verzorgde inkomhal die toegang biedt tot de verschillende ruimtes. De grote en lichtrijke woonkamer vormt het warme hart van het appartement en biedt een aangename leefomgeving met veel natuurlijke lichtinval.

De volledig geïnstalleerde, moderne keuken is praktisch ingericht en voorzien van alle hedendaagse comfort.

Verder beschikt het appartement over een stijlvolle badkamer met inloopdouche, een apart toilet en twee ruime slaapkamers, ideaal voor gezinnen, koppels of wie extra ruimte wenst voor een bureau of hobbykamer.
Als extra troef beschikt u over een gezellig terras waar u kan genieten van een prachtig zicht op de iconische Sint-Romboutstoren.

Er is tevens een privatieve bergkelder.

Dit appartement verkeert in goede staat en combineert een uitstekende ligging met comfortabel wonen nabij winkels, horeca, openbaar vervoer en alle voorzieningen die Mechelen te bieden heeft.

Troeven op een rijtje:
✔ Toplocatie in Mechelen
✔ 4de verdieping met lift
✔ Grote, lichtrijke woonkamer
✔ Moderne, volledig geïnstalleerde keuken
✔ 2 ruime slaapkamers
✔ Badkamer met inloopdouche
✔ Apart toilet
✔ Terras met uniek zicht op de Sint-Romboutstoren
✔ Appartement in goede staat

Heeft u interesse of vragen? Contacteer ons via jeffrey@jurimmo.be of +32 474 04 13 26
2 slaapkamer(s)
1 badkamer
EPC: 272 kWh/m2/jaar
Bouwjaar: 1976
101 m² woonopp.

Verdieping
4
Bouwjaar
1976
Renovatiejaar
2016

Prijs
€ 275.000
Registratiekosten
€ 5.500
Totale prijs
€ 280.500
KI (niet geïndexeerd)
€ 1.122

Bewoonbare opp.
101 m²

Indeling

Gelijkvloers

Woonkamer
Keuken
Badkamer
Toilet
Terras
2x Slaapkamer

Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met cult., historische en/of esthetische waarde
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd

EPC
272 kWh/m2/jaar
EPC ref.
20260423-0003854258-RES-1
Label
epc waarde c

EPC gemeenschappelijke delen

EPC ref.
20251007-0003704230-GD-1

Ik wens meer informatie

Gelieve een geldige voornaam in te geven.
Gelieve een geldige naam in te geven.
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.
Gelieve een geldige telefoon- en/of GSM-nummer in te geven.